Hakkımızda

10 seneyi aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden ödün vermeyen müşteri anlayışı, dinamik yapısı ile Marka TL her geçen gün hızla büyümekte, iş ortağı bayilerinin ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Marka TL; bilgisayar denetimi ve otomasyona dayalı sistemleri ile bayilerine güvenli bir kazanç için hizmet vermektedir.

Marka TL tüm operatörlerin tl yüklemeleri, ses, internet, sms paketleri ile tüm bayilerinin ihtiyacına uygun yenilikçi çözümler sunmaktadır. Türkiye’deki güvenilir firmalar arasında yer alan Marka TL bayilerinin yapacağı tl yükleme işlemlerini en hızlı şekilde çözümleyerek gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Tl yükleme sektöründe ‘’yaygın bayi’’ modeli ile çalışan Marka TL Türkiye genelinde yüzlerce bayi vasıtası ile hizmet vermektedir. Marka TL Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış geniş satış ağı ile perakende noktalara ulaşmaktadır. Türkiye genelinde yüzlerce market, büfe, bakkal ve telefoncuda Marka TL desteği ile tüketicilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Tl yükleme sistemlerinde yurt içindeki konumumuzu daha da güçlendirerek sürdürmek, Marka TL markasını Türkiye’de en çok talep edilen ve güvenilen Tl yükleme sistemleri markasından biri haline getirmektir.

Müşterilerimizin ve tüm bayilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilmez görevlerimizdir.


İlkelerimiz

Güvenilir Olmak

İş Ahlakı

Yasalara ve Ahlaki Değerlere Bağlı Olmak

Yenilikçi, Yaratıcı ve Geliştirici olmak

Topluma ve Ülke Ekonomisine Güç Katmak

Sürekli Gelişim

Ekip Çalışması

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Destek Veriyoruz

Destek konusuna önem veriyoruz. Yardım ve destek taleplerinize en hızlı şekilde cevap vererek çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Bayilerimizin ve müşterilerin memnuniyeti için çok çalışıyoruz.

Güvenlik Önemli

Güvenlik konusunda hassasız. Tüm bayilerimizin ve müşterilerin güvenli işlemler gerçekleştirebilmesi için güvenlik konusunda tüm detaylarıyla önlem alıyoruz. Merak etmeyin bizimle güvendesiniz!

Her Gün Aktifiz

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7 gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında sistemlerimiz kontrol altındadır. Sistem ile ilgili oluşabilecek tüm sorunlara anında müdahale edebilmek için sürekli aktif olarak sistemin başındayız.

Tüm Türkiye'deki güçlü bayi ağımıza dahil olun!

BAYİLİK BAŞVURUSU

İletişim

0264 279 16 35
0506 739 68 36
0850 480 42 54

Tığcılar Mh. Karaosman Sk. No:12
Adapazarı / SAKARYA

Arbis Bilişim
Ali Fuat Cebesoy V.D.
Vergi No: 32198229680
Ticaret Sicil No: 2621
Mersis No: 40733041446700010
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası

Your message has been sent. Thank you!